Paski łowickie

Prezentowane pasy haftowane są ręcznie przez Mariannę Madanowską. Wykonane są głównie z czarnego aksamitu i nadają się do casualowej stylizacji jak też jako dodatek do eleganckiej wieczorowej kreacji. Pasek łowicki to idealny folkowy dodatek w stylu vintage, mody polegającej na noszeniu rzeczy z innej epoki, stylizowanych na takie oraz łączeniu stylów pochodzących z różnych epok. Paski łowickie można nosić do bluzek, sukienek, tunik czy nawet spodni jeansowych.

Haftowane na paskach łowickie wzory kwiatowe wykonane są ściegiem atłaskowym cieniowanym. Głównym motywem obok maków, niezapominajek, konwalii czy bratków są tutaj starodawne łowickie róże. Hafty wykonane na paskach damskich łowickich charakteryzują się niezwykle wyrazistymi barwami oraz mnogością tych barw. Pasek haftowany ręcznie wspaniale nadaje się na prezent pod choinkę czy na Walentynki.

Hafciarka Marianna Madanowska biegle opanowała wyszywanie starych wzorów łowickich, odpowiedni dobór kolorów, jak również cieniowanie tych wzorów. Paski mogą być wykonane w różnych rozmiarach. Przeważnie ich długość to 70-90 cm, a szerokość 5-10 cm. Paski łowickie wykonane przez Mariannę Madanowską zakończone są sznureczkami umożliwiającymi ich zawiązanie.

Tagi:

Komentarze

Aga

W Jakie są ceny oraz jak można kupić?

Aneta

Dzień dobry, w jaki sposób mogę zamówić 4 szt. pasów haftowanych< Jaka byłaby cena oraz termin realizacji?

Agnieszka

Dzień Dobry w jakiej cenie paski 90cm ?

Nina

Dzień dobry, jak mogę zamówić pas i jaka jest cena? Pozdrawiam i bardzo proszę o informację zwrotną na @: ninka_j@wp.pl

MD

Dzień dobry. W jakiej cenie są haftowane paski i jak można zamawiać? Proszę o informacje na meila: marzenaaduda@wp.pl Dziekuje!

Marzena

Witam, interesuje mnie pasek aksamitny z haftem, 90 cm. Ile kosztuje i jak mogę kupić?

Joanna

Od jakiś 30 lat marzę o marynarce z aksamitu z haftem po obu stronach zapięcia. Niestety, mój wzrok nie pozwala mi samodzielnie wykonać haftu na czerni. Pani paski byłyby idealne do naszycia. Czy mogę prosić o cenę na e-maila : kunikowskaasia@gmail.com

Violetta

Dzień dobry. W jakiej cenie są haftowane paski i jak można zamawiać? Proszę o informacje na mejla: violetta.lesniewski@gmail.com Dziekuje!

Magdalena Kowal

Dzień dobry, ile kosztowalby taki pasek do sukienki? Szerokosc koło 5-7cm, obwód pasa ok. 75cm. O szczegóły proszę na maila magda.karwize@gmail.com. Z góry pięknie dziekuję :)

Dorota

Dzień dobry. Proszę o informację ile kosztuje taki pasek szerokości 7-8 cm i na obwód pasa 75. Proszę o informację na mejla: dori123@o2.pl Pozdrawiam

  1. 1
  2. 2
  3. 3