Paski łowickie

Prezentowane pasy haftowane są ręcznie przez Mariannę Madanowską. Wykonane są głównie z czarnego aksamitu i nadają się do casualowej stylizacji jak też jako dodatek do eleganckiej wieczorowej kreacji. Pasek łowicki to idealny folkowy dodatek w stylu vintage, mody polegającej na noszeniu rzeczy z innej epoki, stylizowanych na takie oraz łączeniu stylów pochodzących z różnych epok. Paski łowickie można nosić do bluzek, sukienek, tunik czy nawet spodni jeansowych.

Haftowane na paskach łowickie wzory kwiatowe wykonane są ściegiem atłaskowym cieniowanym. Głównym motywem obok maków, niezapominajek, konwalii czy bratków są tutaj starodawne łowickie róże. Hafty wykonane na paskach damskich łowickich charakteryzują się niezwykle wyrazistymi barwami oraz mnogością tych barw. Pasek haftowany ręcznie wspaniale nadaje się na prezent pod choinkę czy na Walentynki.

Hafciarka Marianna Madanowska biegle opanowała wyszywanie starych wzorów łowickich, odpowiedni dobór kolorów, jak również cieniowanie tych wzorów. Paski mogą być wykonane w różnych rozmiarach. Przeważnie ich długość to 70-90 cm, a szerokość 5-10 cm. Paski łowickie wykonane przez Mariannę Madanowską zakończone są sznureczkami umożliwiającymi ich zawiązanie.

Tagi:

Komentarze

Mariola

Witam serdecznie, jestem zainteresowana Pani paskami o szerokości 7 cm i długości 75 cm. W jakiej cenie są do nabycia i jak długo musiałabym czekać na jego wyhaftowanie . Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam Mariola

Iwona

Witam serdecznie, jestem zainteresowana Pani paskami o szerokości 10 cm i długości 90 cm. W jakiej cenie są do nabycia i jak długo musiałabym czekać na wyhaftowanie około 15-tu. Z góry dziękuję za odpowiedź. Iwona

dominika

Witam serdecznie, jestem oczarowana tymi przepięknymi paskami i chciałabym wiedzieć, jak można je u Pani zamówić i ile kosztują. Pozdrawiam !!!

  1. 1
  2. 2
  3. 3