Marianna Madanowska

Internauto!!! Jeśli już trafiłeś na tę stronę, zatrzymaj się na chwilę, poczytaj i pooglądaj zdjęcia. Jeśli trafiłeś tutaj nieprzypadkowo, a szukając czegoś o folklorze łowickim, bądź hafcie ręcznym, napewno znajdziesz to, czego szukałeś. Nie myśl, że to strona jakich wiele, a prezentowane tutaj pięknie haftowane dzieła można znaleźć na innych stronach. Odwiedź inne serwisy lub sklepy internetowe prezentujące łowicki haft ręczny, przyjrzyj się zdjęciom i porównaj haft. Widać różnicę, prawda?

Prezentowany na tej stronie łowicki haft wykonywany jest w całości ręcznie przez twórczynię ludową Mariannę Madanowską - przy użyciu jedynie igły i naparstka. Idealnie dobierane kolory oraz mistrzowsko cieniowany haft to jej wizytówka. Dzięki ręcznemu wykonaniu haft jest oryginalny i niepowtarzalny, nie to, co wyroby prezentowane w innych serwisach, wykonane przy użyciu maszyny. Istnieje także możliwość wykonania haftu indywidualnie, na zamówienie, jak również zamówienia wykonania haftu na spodniach, spódnicach, sukienkach itp. Łowicki haft ręczny w wykonaniu Marianny Madanowskiej to marka wypracowywana przez wiele lat, dostrzegana przez wiele osób i firm, jak chociażby firma W.Kruk oraz wielokrotnie nagradzana w różnych konkursach.

Marianna Madanowska dzięki swojemu talentowi wiele razy była wybierana do reprezentowania naszego kraju, czy też województwa łódzkiego lub regionu łowickiego na wystawach i targach zagranicznych, m.in. w Izraelu, we Francji, w Szwecji, w Czechach, w Niemczech. Została także wybrana do stworzenia haftu ręcznego (oprawionego później w srebro i ozdobione kryształami Swarovskiego) dla limitowanej kolekcji ekskluzywnej biżuterii "Hafty na Jedwabiu" Anny Orskiej dla firmy jubilerskiej W.Kruk.Witam wszystkich odwiedzających na mojej stronie internetowej. Zapraszam do czytania artykułów, oglądania zdjęć haftowanych ręcznie wyrobów i komentowania mojej twórczości. Wszelkie opinie na temat strony i moich haftów są mile widziane.
Marianna Madanowska